- Actueel Toezicht importeurs groente en fruit wordt strenger
- Actueel 'Meer ondernemers in slim land'
- Actueel NS zoekt ZZP'ers voor grote ICT-klussen
- Actueel Roken in kleine cafés blijft toegestaan
- Actueel 4 dingen die u nog niet wist over Google+
- Actueel Filmmaker zoekt ZZP'ers voor korte film
- Actueel Crowdfunding brengt 1,5 miljard dollar op
- Actueel KvK en Nibud lanceren Grip-op-Geld test
- Actueel Nieuwe subsidieregeling voor schone bedrijfsauto's
- Actueel 5 vragen en antwoorden over het aannemen van personeel
Canada beste zakenpartner voor Nederland
Dinsdag 11 oktober 2011
Canada is het beste land om zaken te doen, zo blijkt uit de Best Countries for Business-lijst van het Amerikaanse zakenblad Forbes. Canada verdringt daarmee Denemarken van de eerste plaats van deze jaarlijkse rangschikking van Forbes, die wordt opgesteld op basis van factoren van innovatie, belasting, technologie en concurrentie.
De opmars van Canada is mede te danken aan de economische malaise in Europa en de Verenigde Staten. De Canadese economie staat er wat dat betreft een stuk beter voor. De banken hebben hier dankzij hun conservatieve leengedrag aan bijgedragen en ook de belastingdruk is omlaag gegaan.
Nederland zakt
Nederland zakte op de lijst van de 13e naar de 15e plaats. Positieve punten zijn de lage werkloosheid en inflatie. Ook speelt Nederland een belangrijke rol op de Europese transportmarkt. Nederland is overigens de op een na grootste investeerder in Canada, terwijl Canada de op zes na grootste investeerder in Nederland is.
lees het hele artikel op NUzakelijk
Meld u aan voor onze nieuwsbrief
RSS Feed