UvA maakt ruimte voor startende ondernemers

Dinsdag 7 februari 2012

Startende ondernemers kunnen vanaf binnenkort tijdelijk terecht bij de UvA in Amsterdam. De universiteit gaat startende ondernemers een werkplek gegeven in twee gebouwen in de Amsterdamse binnenstad, zo maakte de UvA afgelopen vrijdag bekend.

Het is overigens niet zo dat iedere startende ondernemer zich hier zomaar kan vestigen. De ruimte is speciaal beschikbaar gesteld voor bureaugerelateerde bedrijven, zoals adviesorganisaties, accountants en webdesigners. De UvA heeft het Amsterdamse Ad Hoc Beheer gevraagd om de selectie van ondernemers en het beheer van de gebouwen te doen.

Bouwvergunning

De panden stonden voorheen tot de beschikking van studentenverenigingen de redactie van Folia Magazine, het blad van de HvA en UvA. Deze hebben een nieuw onderkomen gevonden in de recent gerestaureerde oude Diamantslijperij op het Roeterseiland. De starters mogen in de leegstaande gebouwen, die uiteindelijk de nieuwe locatie zullen worden van de faculteit Geesteswetenschappen, blijven totdat de UvA een bouwvergunning heeft gekregen.

Lees hier het hele bericht op de website van de UvA.

  • Deel deze pagina:
Meld u aan voor onze nieuwsbrief