Met veel enthousiasme en passie startte Nicoline Vis met haar bedrijf Cupcake Heaven....
Nederlandse startup lanceert kledingzoekmachine
Er wordt op internet doorgaans al veel op kleding gezocht, dus waarom geen specifieke zoekmachine ontwikkelen waarmee alle bekende en minder bekende webshops worden doorzocht? De Nederlandse startup Kleding.nl zag wel brood in dit concept en vond voldoende investeerders om hun businessidee te steunen.
Consumenten kunnen sinds afgelopen donderdag op Kleding.nl terecht om met een enkele zoekopdracht artikelen van bestaande webshops zoals Zalando, Wehkamp en SuperTrash te vinden en met elkaar te vergelijken. De eerste release van Kleding.nl bevat in ieder geval ruim vierhonderdduizend artikelen van 95 webwinkels.
Behoefte
Het concept van zo'n specifieke zoekmachine is overigens niet nieuw. In september 2011 maakte Google nog bekend te stoppen met Boutiques, dat een jaar eerder nog werd geïntroduceerd als de nieuwe manier van online kleding shoppen. Desalniettemin denken de initiatiefnemers van Kleding.nl goed te kunnen inspelen op de behoefte van online kledingspeurders.
Overzicht
"Er zijn honderden, zo niet duizenden online kledingwinkels, maar hoe vindt de consument de kleding die zij zoekt, in de juiste maat en voor de juiste prijs?" aldus investeerder Jan-Willem Tusveld, die eerder betrokken was bij de oprichting van Vinden.nl en Gaspedaal.nl. "Dit lossen wij op door vanaf één plek een totaal overzicht van alle merken, prijzen en beschikbaarheid te bieden."
Lees het hele bericht op Ezpress.eu. Specifiek zoeken naar kleding kan hier: www.kleding.nl.
dossiers
-
Omzet maken en factureren
(4 artikelen)
-
Prijs bepalen voor ZZP'ers
(3 artikelen)
-
Stap 7: Data
(5 artikelen)
-
Stap 6: Betaling
(7 artikelen)
gerelateerde artikelen
Meest gelezen artikelen
how to
-
4 manieren om indruk te maken op uw concurrenten
Het aantal mensen in Nederland dat een eigen bedrijf start neemt steeds verder toe. De...
-
Checklist: webshop starten
Van elektronica tot meubilair en van vakanties tot streekproducten: u kunt het zo gek...
-
3 manieren om te bouwen aan een internationaal merk
Er zijn startende ondernemers die hun producten of diensten niet alleen in de...
-
6 vragen en antwoorden over het starten van een bedrijf
Overweegt u om voor uzelf te beginnen? Dan bent u niet de enige. Uit recente cijfers...
