Kleine zelfstandigen naar de voedselbank

Dinsdag 12 januari 2010

Steeds meer kleine zelfstandigen melden zich noodgedwongen bij de voedselbanken in Nederland voor gratis levensmiddelen. Per week melden zich volgens Clara Sies van Voedselbank Nederland tientallen kleine zelfstandigen, die door de economische crisis moeilijk het hoofd boven water houden.

Het gaat volgens Sies om een nieuwe categorie klanten, die de inkomsten flink hebben zien teruglopen. De vaste uitgaven, zoals de hypotheek die ze afsloten toen het economisch tij gunstig was, gaan ondertussen gewoon door. Het probleem doet zich vooral voor in de Randstad, aldus Sies, Daar zitten ook meer kleine bedrijven, bijvoorbeeld in de bouw. Maar ook in de rest van het land komen de kleine zelfstandigen steeds vaker naar de voedselbank voor een gratis voedselpakket.
 

Deel deze pagina
Deel dit op NuJIJDeel dit op MSN LiveDeel dit op LinkedInDeel dit op TwitterDeel dit op FacebookDeel dit op Del.icio.usDeel dit op GoogleDeel dit op DiggDeel dit op RSS
Meld u aan voor onze nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen voor aankomend ondernemers / ZZP'ers.

Aanmelden voor de nieuwsbrief