Starters willen vooral leuke dingen doen

Donderdag 28 januari 2010

De meeste starters zijn voor zichzelf begonnen, of staan op het punt om dit te doen omdat ze 'dingen willen doen die ze leuk vinden'. Een poll onder ruim 650 deelnemers op netwerksite LinkedIn wijst uit dat bijna 60 procent van de startende zelfstandigen dit de voornaamste drijfveer noemt om zelfstandig te worden.

'Baas zijn over eigen tijd' wordt door 31 procent van de respondenten genoemd, terwijl 5 procent aangeeft vooral voor zichzelf te beginnen om 'meer tijd voor de kinderen' te kunnen hebben. De huidige economische situatie wordt door slechts 3 procent als drijfveer genoemd.

Deel deze pagina
Deel dit op NuJIJDeel dit op MSN LiveDeel dit op LinkedInDeel dit op TwitterDeel dit op FacebookDeel dit op Del.icio.usDeel dit op GoogleDeel dit op DiggDeel dit op RSS
Meld u aan voor onze nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen voor aankomend ondernemers / ZZP'ers.

Aanmelden voor de nieuwsbrief