- Actueel Ondernemers vaak onvoorbereid op wanbetaling
- Actueel CBS: 'Aantal zelfstandigen neemt toe'
- Actueel Opstelten wil pinnen in de horeca stimuleren
- Actueel Wat u moet weten over IBAN en SEPA
- Actueel Meer startende ondernemers in Twente
- Actueel Toezicht importeurs groente en fruit wordt strenger
- Actueel 'Meer ondernemers in slim land'
- Actueel NS zoekt ZZP'ers voor grote ICT-klussen
- Actueel Roken in kleine cafés blijft toegestaan
- Actueel 4 dingen die u nog niet wist over Google+
Uitzendbureau Griepflex ziet handel in griep
Een Utrechts uitzendbureau gaat onder de naam Griepflex proberen in te spelen op de mogelijke komst van een grieppandemie. Het bureau, een uitvloeisel van het bestaande uitzendbureau Studentflex, zegt maatoplossingen te bieden aan bedrijven die kampen met een tijdelijk personeelstekort door de grieppandemie.
Een typisch voorbeeld van slim inspringen op de actualiteit, om in een branche die het moeilijk heeft met de crisis, te proberen het tij te keren. Het uitzendbureau geeft ondernemingen, met name gedurende het najaar en de wintermaanden, de mogelijkheid om, naar eigen zeggen, per direct gezonde, flexibele en representatieve studenten in te zetten.
Ziek
Uitzendbureau Griepflex geeft aan op het idee te zijn gekomen toen er tijdens de zomer veel studenten tegelijk ziek werden na een bezoek aan enkele grote evenementen. Volgens Griepflex schuilt hierin ook meteen een tweede voordeel: de studenten die het uitzendbureau de komende maanden aanbiedt, hebben de griep al gehad.
Ook een goed idee voor een eigen bedrijf? Kijk dan hier voor een doordachte start.
RSS Feed