- Actueel Gezocht: startende ondernemers die willen bloggen
- Actueel Rechtbank: ZZP'er met één opdrachtgever is wel ondernemer
- Actueel Checklist: een eigen webshop in 9 stappen
- Actueel UvA maakt ruimte voor startende ondernemers
- Actueel Horecasector wil graag naar één BTW-tarief
- Actueel ZZP'ers kunnen privéadres afschermen bij KvK
- Actueel Europese banken strenger bij kredietaanvragen
- Actueel Test: heeft u voldoende grip op uw geld?
- Actueel Nieuwe startup wedstrijd van The Next Web
- Actueel 5 vragen en antwoorden over de leaseauto
Kleertjes.com is beste startende onderneming
Claudia Willemsen van de kinderkledingswebsite Kleertjes.com is gekozen tot beste startende ondernemer van Nederland. De Doetinchemse begon een online winkel in baby- en kinderkleding en boekte daarmee direct al veel succes.
De verkiezing van de beste startende ondernemer van Nederland is onderdeel van de strijd om de Ondernemer van het Jaar, die door accountantsbureau Ernst & Young jaarlijks in diverse landen wordt uitgeschreven. Tot Ondernemer van het Jaar 2009 is Hans Smit van ApotheekZorg BV verkozen.
Smit werd door de jury geprezen als 'de architect van een gezonde onderneming van nu en in de toekomst door het leveren van een personal touch'. De winnaar ontving de prijs uit handen van staatssecretaris Jan Kees de Jager van Financiën.
De beste starter van Nederland, Claudia Willemsen, werd door de jury vooral geprezen voor haar 'geen woorden, maar daden-mentaliteit'.
Heeft u ook een 'geen woorden, maar daden-mentaliteit', check dan hier of u geschikt bent om ondernemer of ZZP'er te worden.
RSS Feed