- Actueel Rechtbank: ZZP'er met één opdrachtgever is wel ondernemer
- Actueel Checklist: een eigen webshop in 9 stappen
- Actueel UvA maakt ruimte voor startende ondernemers
- Actueel Horecasector wil graag naar één BTW-tarief
- Actueel ZZP'ers kunnen privéadres afschermen bij KvK
- Actueel Europese banken strenger bij kredietaanvragen
- Actueel Test: heeft u voldoende grip op uw geld?
- Actueel Nieuwe startup wedstrijd van The Next Web
- Actueel 5 vragen en antwoorden over de leaseauto
- Actueel Verhagen: 'vrouwelijke ondernemers creatief en vernieuwend'
Onderzoek naar WW-starters gestaakt
Donderdag 22 april 2010
Minister Donner moet tijdelijk stoppen met zijn onderzoek naar fouten van het UWV met werklozen, die vanuit de WW gestart zijn met ondernemen. De Tweede Kamer heeft hem hierom gevraagd. SP-er Ulenbelt wil eerst in debat met Donner over zijn Kamerbreed aangenomen motie om de fouten van het UWV te herstellen.
Volgens de SP'er wordt zijn motie namelijk niet uitgevoerd. Hij wil voorkomen dat het onderzoeksteam onomkeerbare besluiten neemt, voordat de minister aan de tand is gevoeld.
Vanmiddag is een debat gepland over de uitvoering van de motie-Ulenbelt. Aanvankelijk zou dat dinsdag zijn. Maar door het boven Europa hangend vulkaanas kon Donner niet op tijd terugvliegen na een werkbezoek aan de Antillen.
Meld u aan voor onze nieuwsbrief
RSS Feed