- Actueel Rechtbank: ZZP'er met één opdrachtgever is wel ondernemer
- Actueel Checklist: een eigen webshop in 9 stappen
- Actueel UvA maakt ruimte voor startende ondernemers
- Actueel Horecasector wil graag naar één BTW-tarief
- Actueel ZZP'ers kunnen privéadres afschermen bij KvK
- Actueel Europese banken strenger bij kredietaanvragen
- Actueel Test: heeft u voldoende grip op uw geld?
- Actueel Nieuwe startup wedstrijd van The Next Web
- Actueel 5 vragen en antwoorden over de leaseauto
- Actueel Verhagen: 'vrouwelijke ondernemers creatief en vernieuwend'
Europese industrie trekt verder aan
De industriële productie in Europa heeft duidelijk de weg omhoog weer gevonden. In augustus is de productie in de zestien landen van de eurozone voor de vierde achtereenvolgende maand toegenomen. Dit blijkt uit cijfers van het Europese bureau voor de statistiek Eurostat. De cijfers vormen volgens deskundigen een nieuwe aanwijzing dat Europa zich langzaam maar zeker ontworstelt aan de recessie. Voor starters kan dit een mooi instapmoment zijn.
De industriële productie in de eurozone nam in augustus met 0,9% toe ten opzichte van juli. Die maand werd er nog een plusje van 0,2% genoteerd. Vergeleken met augustus vorig jaar was de productie nog altijd 15,4% lager. Die afname is nog steeds dramatisch, maar toch de geringste in acht maanden.
Bronnen rond de Duitse regering meldden woensdag tegenover persbureau Reuters dat de regering de verwachting voor de groei van de economie in 2010 omhoog bijstelt tot 1,2%, na een eerdere schatting van 0,5%.
RSS Feed